KONST / Litografier / Färglitografi 10716347
*
nr 1071 6347
Färglitografi
Walasse Ting, 4/100, 1980, bladets mått: 60x80
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 20:37:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 10:04:23
1
1.200 kr
28/11 20:32:08
2
1.200 kr
28/11 20:32:08
1
1.200 kr (Budbetjänt)
28/11 20:32:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad walasse ting
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1071 6347
Färglitografi
Walasse Ting, 4/100, 1980, bladets mått: 60x80
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/11 10:04:23 | 1 | 1.200 kr |
| 28/11 20:32:08 | 2 | 1.200 kr |
| 28/11 20:32:08 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 28/11 20:32:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad walasse ting
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56



